TEST

TEST

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed fortuna fortis; Qua tu etiam inprudens utebare non numquam.

Videmus igitur ut conquiescere ne infantes quidem possint. Audeo dicere, inquit. Maximus dolor, inquit, brevis est. Duo Reges: constructio interrete. Hoc mihi cum tuo fratre convenit. Honesta oratio, Socratica, Platonis etiam.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed fortuna fortis; Qua tu etiam inprudens utebare non numquam.

Videmus igitur ut conquiescere ne infantes quidem possint. Audeo dicere, inquit. Maximus dolor, inquit, brevis est. Duo Reges: constructio interrete. Hoc mihi cum tuo fratre convenit. Honesta oratio, Socratica, Platonis etiam.

Mitchell Kirkham

Assembly Chair; Assembly Representative, College of Engineering
 mkirkham@asuu.utah.edu

Erin Morgan

Assembly Vice Chair; Assembly Representative, College of Engineering
 emorgan@asuu.utah.edu

Owen Migdal

Assembly Representative, College of Fine Arts
 omigdal@asuu.utah.edu

Joshua Nguyen

Assembly Representative, College of Health
 jnguyen@asuu.utah.edu

Minjoong Kim

Assembly Representative, College of Health
 mkim@asuu.utah.edu

Darienne DeBrule

Assembly Representative, College of Social & Behavioral Science
 ddebrule@asuu.utah.edu

Taylor Thompson

Assembly Representative, College of Social & Behavioral Science
 tthompson@asuu.utah.edu

Emily Pellegrino

Assembly Representative, David Eccles School of Business
 epellegrino@asuu.utah.edu

Ermiya Fanaeian

Assembly Representative, Undergraduate Studies
 efanaeian@asuu.utah.edu

Alexis Epling

Assembly Representitive, College of Education (parliamentarian)
 aesplin@asuu.utah.edu

Ana Flores

Assembly Representitive, College of Law
 aflores@asuu.utah.edu

Anika Isom

Assembly Representative, College of Engineering
 aisom@asuu.utah.edu

Seodam Kwak

Attorney General
 skwak@asuu.utah.edu

Gabriel Misla

Assembly Representative, College of Fine Arts
 gmisla@asuu.utah.edu

Jennifer Williams

Assembly Representative, College of Humanities
 jwilliams@asuu.utah.edu

Rory Phibbs

Assembly Representative, College of Science
 rphibbs@asuu.utah.edu

Sarah Hong

Assembly Representative, College of Social & Behavioral Science
 hong@asuu.utah.edu

Emma Hicks

Assembly Representative, College of Social Work
 ehicks@asuu.utah.edu

Nolan Phan

Assembly Representative, David Eccles School of Business
 nphan@asuu.utah.edu

Lauren Sorge

Assembly Representative, Undergraduate Studies
 lsorge@asuu.utah.edu

Hanin Sheikh

Assembly Representitive, College of Engineering
 hsheikh@asuu.utah.edu

Makena Pekarek

Assembly Representitive, College of Law
 mpekarek@asuu.utah.edu

Jackson Andersen

Assembly Treasurer, College of Architecture
 jandersen@asuu.utah.edu

Adrian Porras

Assembly Representative, College of Engineering
 aporras@asuu.utah.edu

Casey McFarland

Assembly Representative, College of Health
 cmcfarland@asuu.utah.edu

Mustafa Tekarli

Assembly Representative, College of Pharmacy
 mtekarli@asuu.utah.edu

Zahraa Saifee

Assembly Representative, College of Science
 zsaifee@asuu.utah.edu

Kendall Smith-Williams

Assembly Representative, College of Social & Behavioral Science
 ksmith-williams@asuu.utah.edu

Ashley Jimenez Mendoza

Assembly Representative, David Eccles School of Business
 amendoza@asuu.utah.edu

Kaleb Esplin

Assembly Representative, School of Dentistry
 kesplin@asuu.utah.edu

Reagan Sorge

Assembly Representative, Undergraduate Studies
 rsorge@asuu.utah.edu

Sofia Filip

Assembly Representitive, College of Humanities
 sfilip@asuu.utah.edu

Maya Langenecker

Assembly Representitive, School of Medicine
 mlangenecker@asuu.utah.edu